Nulina

Kocham ludzi, kocham życie i doświadczenie każdej doskonałej istoty.

Nie zawsze tak było, dużo rozczarowań na drodze pełnej doświadczenia bólu i walki. Poszukiwania siebie prawdziwej, niezależnej od emocji i zewnętrznych wiatrów niosących to co nieodzowne. Zdrowy styl życia, weganizm i surowa dieta, na szczęście zostały mi ofiarowane bardzo wcześnie i przynajmniej doświadczenie związane z problemami z ciałem i ze zdrowiem zostały mi darowane 🙂

Od początku czułam, ze mam tym darem dzielić się z innymi, by świat budził się do zdrowia. Więc inspiracja tym przychodzi do mnie naturalnie, słowa i pomysły się pojawiają, a ja tylko za tym idę z miłością.

Wiem, że każdy ma szansę żyć w zdrowiu i pełni siebie, bez poczucia zagrożenia i lęku o życie najbliższych.

Dzielę się sobą z wami, moim doświadczeniem i miłością, co z tym zrobicie jest to tylko wasza sprawa. Jestem i towarzysze Wam w tym doświadczeniu. Robię to wszystko dla dobra i szczęścia nas wszystkich, aby ludzkość i całe istnienie osadziło się w ramionach prawdziwości, uwolnione z tych wszystkich iluzji ciągłych ograniczeń. Surowa wegańska dieta to najpiękniejszy sposób na życie, bo nie narusza praw innych do życia i nie niszczy tym samym naszego zdrowia.Daje nam wolność i młodość, której nie zabiera czas. Czy to nie jest niesamowite? Nie kosztuje to milion dolarów i jest kwestią wewnętrznej zgody na te zmiany.

Możecie liczyć na moje wsparcie, zapraszam do odwiedzin tej strony, która jest inspiracją serca i wielkiej pasji działania dla dobra ludzi.

zdjęcie 2 (32)

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: