Witam w miejscu, które odmieni całe Twoje życie…

Pojawiłaś się tutaj, dobrze wiesz, że nie ma przypadków. Tak miało być. Coś Ciebie tutaj przyprowadziło, by inspiracja mogła pomóc Ci osadzić się w energii zdrowia. To kolorowy świat świadomych wyborów. To pewność, że nie musisz być zależna od systemu. To Twoja Wolność od widma starości, chorób, bezradności. Czy to nie jest niesamowite, że jest to takie proste? Cały świat szuka lekarstwa raka, a tak naprawdę pogrążony w iluzji uwarunkowań, nie widzi najprostszych rozwiązań. Tak mało potrzeba, a tak trudno jest powrócić do swojego naturalnego stanu niewinności, wysokiej energii i spokoju.

Nawet jeżeli bardzo trudne doświadczenie sprawiło, że zaczęły się Twoje poszukiwania, takie jak choroba, otyłość, depresja, czy brak szczęścia i sensu w życiu, wszystko co się wydarzyło, działało dla Ciebie jak nawigacja, by nadać odpowiedni kierunek.

Chcesz żeby teraz było łatwo? Może być, jeśli zrozumiesz, że do tej pory rządził tobą umysł i uwarunkowania. Możesz być wolna od tego wszystkiego, jeśli się zatrzymasz i pozwolisz sobie na odpoczynek. Nie biegnij już. Nie możesz być doskonalsza niż jesteś.

Surowa dieta to tylko kolejne doświadczenie, ale tym razem przynoszące wiele dobrego. Niech nie będzie kolejnym celem dla umysłu, ale wsparciem dla odkrywania twojej prawdziwej istoty.

Jeśli jest cicho, nie ma negacji siebie, udowodnienia  czegoś sobie i innym, jest to jedna z najprostszych dróg.

Zawsze podążam za swoją intuicją i w Raw Food również tak działam, nigdy nie stosowałam systemu stworzonego przez innych i zasad, które ktoś uznał za jedyne dobre i niepodważalne. Jem to na co mam ochotę, czasami przez kilka miesięcy preferuję jeden owoc, by potem na dłuższy czas do niego nie wracać. Nie jem ustalonej liczby posiłków, czasami prawie wcale nie jem, przechodzę na intuicyjne głodówki wodne lub suche, czy posty sokowe, trwa to tyle, ile czuję, że ma trwać. Dla mnie to działa, bo ufam sobie, bo nie neguję już swojego wewnętrznego prowadzenia i wiem, że nie ma błędów, jest tylko doświadczenie i zmienność w życiu. Nie ma nic stałego, więc nie warto podpisywać się pod niczym krwią 🙂 Od 25 lat weganizm i surowa dieta mi służy, więc nic innego na razie się nie pojawia. Gdzieś tam głęboko we mnie jest tęsknota za bretarianizmem, ale wiem, że kiedy przyjdzie ten czas, to to po prostu się wydarzy. Tak jak dla Was teraz wydarza się cudowny etap Witarianizmu.

Otwórz się na nowe, nie trzymaj kurczowo starych wytartych już szlaków, to nowe jest prezentem i będziesz miała dużo radości, kiedy go rozpakujesz 🙂

Pragnę przekazać Tobie tą radość z moich niezwykłych odkryć.
Surowa dieta to bilet do świata opartego na zdrowiu, młodości i samoświadomości.
Każdego dnia pojawię się z kolejnymi motywującymi propozycjami, z kolorami niezwykłych smaków i słowem przepełnionym miłością oraz pasją.

Glasses of tasty fresh juice, on wooden table.

2 Comments on “Witam w miejscu, które odmieni całe Twoje życie…

 1. Często dziwię się, specjalistom od zdrowego żywienia i dietetykom ze swoimi tak wyjątkowymi i niepodważalnymi 🙂 dietami z ich tak dokładnymi wskazówkami co, ile i jak. Być może są osoby z tak wieloma ciężkimi uwarunkowaniami, że nie potrafią inaczej. Ale na pewno nie wszyscy potrzebują nowych ograniczeń.
  Każde zwierze gdy jest chore, zjada to co mu pomaga bez konsultacji z lekarzem czy dietetykiem.
  A ludzie? Przyzwyczajeni do prania mózgu tracą niestety tę intuicyjną zdolność poprzez jej stałe ignorowanie i zaprzeczanie.
  Jestem bardzo wdzięczny losowi, że tej umiejętności nie utraciłem…
  Dziękuję Nulinko za ten jeden z tak niewielu głosów w obronie intuicji…

  Polubienie

  • …z drugiej strony pomysł, że starać się jeść tylko raw przynajmniej do południa to niezła reguła 🙂
   🍏 🍊 🍋 🍒 🍇 🍉 🍓 🍑 🍈 🍌 🍐 🍍 🍆 🍅 💜

   Polubienie

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: