Dlaczego weganizm?

Weganizm, jako uszanowanie wszystkich form życia na ziemi, miłość do zwierząt i współodczuwanie w ich cierpieniu. Przeciwstawienie się okrucieństwu, przemocy i naruszaniu praw zwierząt. I poczucie, że to jest nienaturalne jeść czyjeś nieżywe ciało! Wydzieliny z tego ciała, mleko przeznaczone dla innego gatunku. Jak bardzo można zmanipulować ludzki umysł, żeby wmówić ludziom, że bez mięsa i nabiału będziemy chorzy, a dzieci niedorozwinięte! Cały świat choruje i umiera, weganie i witarianie, frutarianie, to najzdrowsze grupy ludzi, a jesteśmy kontrolowani i zastraszani konsekwencjami. To jest naprawdę żałosne, jak człowiek może być ślepy i nieczuły, jak może kwestionować prawo innych do życia i chować się za alibi wytworzone przez ten cały chory system. Nie oskarżam tu pojedynczej jednostki, która śni swój sen, ale chcę obudzić globalną świadomość, której siła będzie tak potężna, ze ludzie zbiorowo zobaczą w czym tkwią.

Zatrzymaj się i poprzez swoje serce, zobacz swoje uzależnienie od schematów nadanych Ci przez innych, swoją słabość, kiedy pozwalasz się kontrolować i nie bierzesz odpowiedzialności za swoje życie.

Czy dzieci wiedzą co jedzą? Masz tu kurczaczka, rybkę, nóżkę, pasztecik, szyneczkę, jeśli małym dzieciom powiesz to jest noga od tego kurczaka, wątroba od tej świni, serce od tej krowy, krew z tego zwierzęcia, nerki od kozy, oczy od psa, cokolwiek…czy sądzisz, że ta młoda, jeszcze nie zmanipulowana istota weźmie to do ust? Nigdy.

Czy ty sam uświadamiasz sobie co bierzesz do ust? Co kryje się za mielonym kotletem, kabanosem, stekiem?

Do tego oprócz cierpienia i ciała, dodaj antybiotyki, hormony, chemię i to wszystko o czym nawet nie wiemy dokładnie.

Nie chowaj głowy w piasek, tradycyjna dieta -=czytaj destrukcyjna, jest przyczyną wszystkich chorób „cywilizacyjnych”, raka, chorób serca, cukrzycy, otyłości, a także obecności pasożytów każdym człowieku, który tak się odżywia, bezpłodności, depresji, alergii, agresji, chorób psychicznych itd. itd

Obudź się, zobacz w czym tkwisz i znajdź nowe odpowiedzi, zacznij pytać i kwestionować wszystko czego Cię nauczono. Inspiruj się tymi, którzy przeszli tą drogę i są przykładem wszystkiego do czego zachęcają. Jest nas wielu, przecieramy szlaki dla następnych pokoleń, by ludzie mieli szansę żyć inaczej, aby ten Świat był oparty na Miłości.

To takie proste, niech Twoje oczy pozostaną otwarte, kiedy serce Cię prowadzi.

One Comment on “Dlaczego weganizm?

  1. Daj dziecku banana i królika. A jesli dziecko zje królika i zacznie bawić się bananem to….

    Polubienie

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: