Surowa droga-wzloty i upadki

Przewrotny tytuł 🙂

Nie ma upadków, są tylko wzloty :). Zapamiętaj to na zawsze, wszystko jest właściwe w Twoim doświadczeniu. Jeśli wracasz w labiryncie swych poszukiwań do starych nawyków, trudno. Dobrze wiesz, że i tak ponownie wrócisz na Raw -Szlak. Kto raz tego zaznał nie może zapomnieć, bo jest to nie do opisania jak wspaniale jest być na surowej diecie. Ok, doświadczeniem które może Cię spotkać , są takie momenty:

* zjem to tylko jeden jedyne raz, bez przesady nic takiego się nie stanie, a potem błędne koło uzależnienia od przetworzonego jedzenia może wrócić

* i tak jem zdrowo, inni jedzą o wiele gorzej i żyją 🙂

*od przyszłego miesiąca będę 100% raw

*muszę być na 100% surowy

* jestem beznadziejny, ciągle popełniam te same błędy

* surowe jedzenie sprawi, że moje życie będzie doskonałe

* ci co jedzą tylko na surowo są wspaniali ( nie to co ja)

Kochani, niech ta idea nie stanie się waszym prześladowcą, a jedynie motorem inspiracji do obserwacji siebie i swoich uwarunkowań. Ty jesteś wolny już teraz, a surowa dieta nie jest koronacją zwycięzcy wśród najlepszych. Pożegnaj frustrację, nie notuj pilnie „o już 6 mies. jestem tylko raw, bo nagłe bum i spadniesz z tego sztucznego piedestału . Żyj każdą bieżącą chwilą, nie twórz celu długoterminowego, nie karz się, kiedy nie żyjesz zgodnie z tym założeniem, że musisz być perfekcyjny, To walka z wiatrakami. Odpuść Teraz i baw się tym wszystkim. To nie są mistrzostwa świata, kto dłużej i lepiej 🙂 Jeśli nie ma w tym luzu i dystansu, staje się torturą i narzędziem Ego, by nas trzymać w swoich sidłach 🙂 Każde odpuszczenie kontroli nad tym co się dzieje, przynosi ze sobą naturalne odpowiedzi.

Raw Food to miłość, nie zobowiązanie.

To nie nagroda, ani kara, tylko piękne doświadczenie.

Jedzenie nie jest sensem życia, jest jedynie wskaźnikiem, na jakim poziomie są Twoje emocje i czy jeszcze Tobą rządzą. Jest przyjemnością, a nie dietetycznym reżimem. Nie możesz tego wymusić, a jedynie przyjąć prezent i cieszyć się nim jak dziecko. Pozostań w tym niewinny, a będzie trwało.

Cokolwiek nazwiesz i jak nazwiesz, nie ma to nic wspólnego z Tobą prawdziwym. Nawet ten piękny styl życia, nie sprawi, że tylko dzięki niemu będziesz w końcu szczęśliwy. Bo jeśli zapomniałeś, przypominam :

Szczęście zawsze jest bezwarunkowe i nie jest to pusty frazes. To co przemijalne, nie jest stałą odpowiedzią o sens życia.

Baw się, ciesz się tym, nie myśl za dużo i oddychaj głęboko przy każdym zwątpieniu w siebie.

Jestem tu po to żeby Cię wspierać, jeśli potrzebujesz czasami ❤

Znam Cie prawdziwego i nie przejmuję się tym, że czasami widzisz siebie w krzywym zwierciadle :).

Raw vegan badges. Vector EPS 10 hand drawn labels

 

 

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: